panda

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z fizyki „Panda”

W kwietniu 2017r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2017. Nasza szkoła wzięła udział w konkursach : matematycznym i fizycznym.

Ogromnym sukcesem jest zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim konkursie z fizyki przez uczennice Martynę Pałys z klasy IIIA, która uzyskała tytuł laureata.

Ogólnie uczestniczyło w tych konkursach kilkuset uczniów z gimnazjów z całej Polski. Nasze gimnazjum reprezentowało w konkursie fizycznym: 15 uczniów, w tym czterech uczniów z kl.I, 5 uczniów z klas II i 6 uczniów z klas III i 18 uczniów  w konkursie matematycznym. Konkurs Panda 2017 został przeprowadzony wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy test składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których  tylko jeden był prawidłowy. Podstawę do oceny stanowiły wypełnione przez uczestników karty odpowiedzi. Ocenie podlegało każde pytanie. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na dane pytanie uczestnik ? otrzymał 1 punkt, za udzielenie błędnej odpowiedzi -1 punkt, a za nieudzielanie odpowiedzi – 0 punktów. Wszyscy nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w konkursie.

Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom uznania za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zachęcamy do wzięcia udziału w  kolejnym konkursie „Panda”  za rok. Wyniki:

konkurs panda wyniki